Türkiye’den Sivil Toplum Kuruluşlarının Almanya Ziyareti

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz
Pin Share

Doğtarbesbir Derneğinin organize ettiği Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Türkiye’de Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetim Kapasitesinin ve Saygınlıklarının Arttırılması” projesi kapsamında Türkiye’den Sivil Toplum Kuruluşu Yetkilileri ile birlikte Almanya’daki Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ettiler. Bu ziyaret kapsamında IFOAM(Uluslararası Organik Tarım Hareketleri Federasyonu), Bonn Üniversitesi Ziraat Fakültesi Organik Tarım Hayvancılık Uygulama işletmesini, Demeter Biyodimanik çiftliği, Bioland, Naturland üretim çiftliklerini, çok sayıda biomerket ziyaret edildi. Bununla birlikte turistik ve kültürel ziyaretlerde yapıldı.

Bu seyahatte Doğtarbesbir Derneği Başkanı Nazmi ILICALI, Marmara Üniversitesi’nden Doç.Dr.Mesut EREN, Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği Başkanı Prof.Dr.Uygun AKSOY, ETO Derneği Adana Şube Başkanı Prof.Dr.Nurgül TÜREMİŞ, Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nden Yasemin KİREÇ, Çukurova Organik Tarım Derneği Başkanı Zir.Müh.Bünyamin ÖZKAN, Kapadokya Organik Tarım Üreticileri Derneği Başkanı Zir.Müh. Yeşim BEKYÜREK, Konya Organik Tarım Derneği’nden Zir.Müh.Nuriye ERDİ, Kocaeli Ekolojik Yaşam Derneği Başkanı Zir.Müh.Mustafa TENGEREK, Akçakoca Organik Güvenilir Gıda Derneği Başkanı Ahmet CESUR, Erzurum Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Zekiye ÇOMAKLI, Erzurum Organik Güvenilir Gıda Derneği’nden Ayşegül GÜRCAN, Doğtarbesbir derneğinden Çiğdem ILICALI, Zir.Müh.Canan ELİBOLLAR, Erzurum’lu şair Zekai AYDIN ve Organik Tarım TV’den Zir.Müh.Mehmet ÜNVER bulundu.

Türkiye ve Almanya’daki uygulamaları mukayese etmek açısından güzel ve etkili bir seyahat olduğunu belirterek, projede emeği geçen herkese Organik Tarım TV olarak teşekkür ederiz.

Loading

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz
Pin Share

Türkiye’den Sivil Toplum Kuruluşlarının Almanya Ziyareti” için 2 yorum

 • 14 Nisan 2020 tarihinde, saat 14:28
  Permalink

  Organik tarım TV web sayfanız hayırlı olsun. Başarılar dilerim..

  Yanıtla
  • 31 Mayıs 2020 tarihinde, saat 22:12
   Permalink

   Teşekkür ederiz İsa Bey. Bizi izlemeye devam ediniz. Sağlıklı günler dileriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Merhaba, Sosyal Medya Hesaplarımızı takip ettiniz mi?

LinkedIn
Share
YouTube
Instagram
Twitter
Visit Us
Follow Me